Сплит / Спліт (2011)

Сплит Извечная война между вампирами и людьми завершилась временным примирением. Все дело в том, что вамипры научились обходится без людей в поисках крови, а нашли собственный источник.

Но такие источники может найти только прокок, который является сплитом - ребенком человека и вампира. Именно сплит Ардек, что является пророком ищет себе новую замену и находит ее в лице Лии....

Смотрите онлайн вампирский сериал «Сплит» на нашем сайте kino-serial.com, и вы непременно проведете свое время с удовольствием.
Желаем увлекательного и интригующего просмотра!

Оригинал: Сплит / Спліт
Жанр: фэнтези, триллер, мелодрама
Вышел: 2011
Режисёр: Влад Ланне
Роли: Кристина Бродская, Максим Сальников, Игорь Миркурбанов, Антон Кутузов, Олег Гаркуша, Мария Ахметзянова, Артем Крылов, Джереми Ноубл


Скачать сериал "Сплит" за СМС
Смотреть онлайн сериал СплитСезоны:
Сплит. Все серииЧтобы отключить рекламу в плеере, воспользуйтесь данной инструкцией... 

Комментарии  

 
0 #1 Рецензия 18.11.2011 12:01
Розкажу про американський варіант серіалу. Сумніваюсь, що український серіал чимось відрізняється. Звичайно, помовчу про ігру акторів.

Стаж мого перегляду цього серіалу вже досить серйозний - вже більше півроку. Півроку, прожитих з цими героями і в цих обставинах.

Дивно, що багато хто лає серіал, звинувачуючи його в клонуванні - мовляв, жалюгідну подобу «Сутінків» або тих же «Щоденників Вампіра».Напевно, їх пишуть затяті фанати «Саги» і «Щоденників». Насправді дуже гідний телесеріал.

І перше, що б я виділила - герої. Я була дуже здивована, що серіал ізраїльський, адже грають і виглядають актори дуже по-американськи! Було сумно, що з якихось невідомих причин телебачення не стало займатися перекладом і трансляцією другого сезону. Зізнаюся - я подивилася його на івриті. І майже все зрозуміла ... А значить, гра артистів досить виразна, щоб було все зрозуміло.

Окреме слово хочу сказати про реквізити. Відмінно. Готика. Саме так. Можливо, не вистачає певної розкоші, але все одно авторській групі вдалося створити в школі Гріна дуже вампірську, похмуру, зловісну атмосферу.

Сюжет. Можу сказати точно, шкода, що ніхто не написав поки книгу з цього серіалу. У «Сутінків» є літературна основа, «Щоденники Вампіра» теж можуть похвалитися книжковим першоджерелом, а ось у «Спліта» - нічого подібного. Шкода.

Єдине зауваження до сюжету - трохи заплутано на початку, на тебе звалюється стільки персонажів, обставин, деталей, що просто не розумієш, що відбувається. Але швидко «включається» і до п'ятої серії починаєш ловити справжній кайф і рахувати дні до виходу кожної наступної серії. Тим більше, що сценаристи завжди закінчують серії і сезони на підйомі, залишаючи багате поле для фантазування - що ж чекає далі, що трапиться з улюбленими героями. Тепер ось сиджу і чекаю, коли ж почне виходити третій сезон. Шкода, доведеться теж дивитися на івриті.

Персонажі. Треба сказати, саме персонажі вигідно відрізняють цей серіал від усього, створеного в «вампірському» жанрі. Головна пара не така солодка, нудна і повільна у розвитку відносин, тут рожевими соплями і милом не пахне. Навпаки, між головними героями вирують такі пристрасті, що просто ого-го! І характери дуже незвичайні, дивні, ексцентричні. Просто диво.

Так що раджу не лаяти, а подивитися цей серіал, щоб зрозуміти - і «Сага», і «Щоденники», і «Спліт» гарні кожен по своєму, і слава богу!
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Интересно: